POZNALIŚMY OSIEM DRUŻYN KTÓRE POWALCZĄ W ĆWIERĆFINAŁACH – CZAS NA LOSOWANIE

Za nami trzecia ostatnia już runda grupowa Pucharu Ligi Orlika. Każdy zwycięzca swojej grupy oraz dwie drużyny z najlepszym bilansem z drugiego miejsca, uzyskały awans do dalszej gry. Prezentujemy drużyny które wyszły z poszczególnych grup i zagrają w fazie Play Off:

Stal-Bud Nawojowa

Losowanie par ćwierćfinałowych już w piątek o godzinie 19:30, na żywo na kanale ŁF Sport Events na facebooku. https://www.facebook.com/lfsportevents

Faza Play off zaplanowana jest wedle poniższego terminarza. Spotkania odbywać się będą na zasadzie jednego meczu z ewentualną 10 minutową dogrywką i rzutami karnymi. Zwycięzcy ćwierćfinałów przechodzą do półfinałów, natomiast przegrani kończą grę na tym etapie. Godziny spotkań będą przydzielone wedle losowania. W ćwierćfinałach nie mogą ze sobą utworzyć pary, drużyny które rywalizowały w grupie.