GOLD TEAM/MEBLE LOREK PO DOGRYWCE WYGRYWA PUCHAR LIGI FUTSALU 2023/24

⚽ Za nami ostatni mecz tego sezonu futsalowego. Los tak chciał, że w tym bratobójczym pojedynku ponownie spotkali się rywale zza miedzy. Kolejne Derby Trzetrzewiny, dały nam wielką frajdę z oglądania tych spotkań.

⚽ Mecz rozpoczął się znakomicie dla Domu Weselnego Sylwia, który dość szybko objął prowadzenie, a następnie zwiększyli je do stanu 3:0. Druga partia finału to jednak już zdecydowana szarża „złotych” którzy doprowadzili do remisu 3:3. Tak też w regulaminowym czasie, zakończyło się to spotkanie. Tym to sposobem musieliśmy rozegrać dwie kolejne połowy dogrywki. W niej lepsi, o jednego gola okazali się zawodnicy Gold Teamu, którzy wygrali mecz 4:3 i zostali zwycięzcą tegorocznej edycji Pucharu Ligi.

⚽ Niesamowita pogoń i waleczność Gold Teamu się opłaciła, ponieważ wygrali piekielnie trudny mecz, a w nagrodę na sobotniej gali wzniosą pucha w geście tryumfu. To druga wygrana złotych w Pucharze Ligi Futsalu. Pierwszy tryumf odnieśli w sezonie 2018/19.

⚽ Gratulujemy obydwu zespołom fantastycznej postawy. Tym to sposobem żegnamy się rozgrywkami El-Kag Ligi Futsalu 2023/24. Na sobotnią galę zakończenie nie ma już ani jednego miejsca wolnego, także widzimy się w bardzo licznym i doborowym towarzystwie.

⚽ Po gali, krótki odpoczynek i wracamy 2 kwietnia 2024 z Sufigs Ligą Orlika. Można się już zapisywać. Do zobaczenia.